Milli maç heyecanını dev ekrandan takip ettiler

Isparta Belediyesi, A Milli Futbol Takımı’nın Portekiz’le karşılaştığı Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) maçı için 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’na dev ekran kurdu. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, karşılaşmayı meydanı dolduran vatandaşlarla birlikte izledi.

Isparta’da vatandaşlar Türkiye-Portekiz karşılaşmasını Isparta Belediyesi’nin 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’na kurduğu dev ekrandan takip etti. Maç öncesinde Isparta Belediyesi tarafından meydanı dolduran vatandaşlara Türk Bayrağı dağıtıldı. Vatandaşlar, A Milli Takımı’nın EURO 2024 F grubundaki Portekiz’le oynadığı maç için yoğun ilgi gösterdi. Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, karşılaşmayı meydanı dolduran vatandaşlarla birlikte takip ederek, milli takımın heyecanına ortak oldu. Belediye Meclis Üyeleri ve Isparta Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi de meydanda maçı takip edenler arasındaydı.

Maç sırasında Isparta Belediyesi tarafından çocuklara ve vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Maçın sonunda A Milli Takım, Portekiz’e 3-0 mağlup oldu.

EURO 2024 F grubunda ikinci sırada yer alan Türkiye, 26 Haziran Çarşamba günü saat 22.00’da Çekya ile karşılaşacak. Isparta Belediyesi, bu maç için de 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’na dev ekran kuracak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta Belediyesi, A Milli Milli maç heyecanını dev ekrandan takip ettiler için yorumda bulun

    Milli maç heyecanını dev ekrandan takip ettiler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Milli maç heyecanını dev ekrandan takip ettiler için ilk yorumu yapabilirsin.