Senirkent’te AK Partili Musa Derin darp edildi

Isparta’nın Senirkent ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından yaşanan gerginlikte, iddialara göre MHP’ye üye dört kişi AK Parti’nin Senirkent Teşkilat Başkanı Musa Derin ve Ali Heybeli’ye saldırdı.

Ak Parti İl Başkanı Furkan Cem Er Senirkent’deki Darp Olayı ile İlgili Sosyal Medya hesabından bir açıklama yaptı.

Er, Açıklamasında “Senirkent ilçemizde dün akşam saatlerinde partimizin geçmiş dönem gençlik kolları başkanlığını yapmış ve mevcutta da ilçe teşkilat başkanlığımızı yapan Musa Derin kardeşimize haince ve alçakça pusu kurulmuş ağır şekilde yaralanmıştır

Bu saldırıyı her kim hangi sebeple yaparsa yapsın hiç bir siyasi görüşe, insanlığa ve ahlaka sığmadığını belirterek şiddetle kınıyorum.

Saldırıyı gerçekleştirenlerin hukuk önünde hesap vermeleri için konunun sonuna kadar takipçisi olacak ve asla geri adım atmayacağız.

Siyasetimizi hiç bir suretle yeraltına çekmeyecek, çekmeye çalışanlarında oyunlarına gelmeyeceğimizi yineliyorum. Kamuoyuna duyurulur”.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta’nın Senirkent ilçesinde 31 Senirkent’te AK Partili Musa Derin darp edildi için yorumda bulun

    Senirkent’te AK Partili Musa Derin darp edildi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Senirkent’te AK Partili Musa Derin darp edildi için ilk yorumu yapabilirsin.