Vali Baruş Bayram Nedeniyle Görevleri Başında Olan Personeli Ziyaret Etti

Vali Aydın Baruş, Ramazan Bayramı dolayısıyla uygulama ve yol kontrol noktalarında görev yapan kolluk kuvvetleri ile 112 Acil Çağrı Merkezi, zabıta ve itfaiyede nöbet başında olan personelleri ziyaret ederek bayramını kutladı.

Sırasıyla Sav Kasabası girişindeki polis uygulama noktası, Eğirdir yolu jandarma uygulama noktası, SDÜ polis uygulama noktası ve Gölcük yolu polis uygulama noktasını ziyaret eden Vali Baruş, noktalarda görev yapan polis ve jandarma görevlilerinin bayramını tebrik ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Nokta ziyaretlerinde, durdurulan araçlardaki vatandaşların da bayramını kutlayan Vali Baruş, sürücü ve yolcularla bir süre sohbet ederek emniyet kemeri takılması ve hız kurallarına uyulması konusunda uyarılarda bulundu. Vali Baruş vatandaşlara bayram şekeri ikram ederek hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu.

Isparta Valisi Aydın Baruş ardından İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Rütbeli personel ve vatani görevini yapan Mehmetçiklerle bayramlaşan Vali Baruş, jandarmanın ülkemizin köklü teşkilatlarından biri olduğunu belirterek vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Vali Baruş, “Jandarmada görev yapmak çok onurlu bir görev, onurlu bir vazife. Bu vazifeyi yerine getiren tüm arkadaşlarımız gerçekten bu memleketin kahramanlarıdır. Gerek terörle mücadelede gerekse asayiş hizmetlerinde ve trafik hizmetlerinde vatandaşlarımız sizlerin vermiş olduğu emekler sayesinde huzur ve güven içerisinde evine gidebiliyor. Çocuklarını rahat bir şekilde dışarıya bırakabiliyor. Malını canını size emanet ettiği için de kendinden emin bir şekilde günlük hayatına devam edebiliyor. Bunu hiçbir zaman unutmamamız lazım ki bizler sayesinde vatandaşımız devletine olan bu güvenini devam ettiriyor. Dolayısıyla jandarmanın disiplin anlayışı, jandarmanın görev anlayışının üstün bir vaziyette daima bulunması, devletimize olan güvenin de devamını sağlayacaktır. Bu münasebetle bir kez daha bayramınızı tebrik ediyorum. Sağlık sıhhat içerisinde sevdiklerinizle birlikte önümüzdeki bayramlara ulaşmanızı temenni ediyorum” dedi.

Isparta Valisi Aydın Baruş’un Ramazan Bayramı nedeniyle ziyaret ettiği bir diğer kurum ise  112 Acil Çağrı merkezi oldu. Vali Baruş nöbetçi personel ile bayramlaşıp çalışanların bayramlarını tebrik etti.

Vali Aydın Baruş bayram ziyaretleri kapsamında son olarak Isparta Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek nöbetçi personelle bayramlaşıp onlarla bir süre sohbet etti.Vali Baruş’a ziyaretlerinde İl Emniyet Müdürü Ahmet Cengiz Koçak ve İl Jandarma Komutanı Albay İlker Şimşek’te eşlik etti.

Ramazan Bayramı süresince tüm yurtta olduğu gibi Isparta il genelinde de polis ve jandarma birimleri ile 112 acil çağrı merkezi, İtfaiye ve zabıta ekipleri vatandaşların can ve mal güvenliği için 24 saat esasına göre çalışmalarını sürdürecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Vali Aydın Baruş, Ramazan Vali Baruş Bayram Nedeniyle Görevleri Başında Olan Personeli Ziyaret Etti için yorumda bulun

    Vali Baruş Bayram Nedeniyle Görevleri Başında Olan Personeli Ziyaret Etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vali Baruş Bayram Nedeniyle Görevleri Başında Olan Personeli Ziyaret Etti için ilk yorumu yapabilirsin.