Vali Baruş ve Bulgaristan heyeti Başkan Başdeğirmen’i ziyaret etti

Isparta Valisi Aydın Baruş ile birlikte Bulgaristan Pavel Banya Belediye Başkanı İsa Beşoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Milena Kavrakova, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Ahmet Berber, Bulgaristan İşadamı Muhsin Öztürk, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Vali Aydın Baruş, 31 Mart seçimlerinin ardından yeniden göreve seçilen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i tebrik ederek, çalışmalarında başarı dileklerini iletti. Vali Baruş, valilik olarak Isparta’ya yapılacak hizmetlerde her zaman belediye ile iş birliği içinde olacaklarının mesajını verdi.

Vali Aydın Baruş ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Isparta’ya hizmete devam edeceklerini belirtti.

Başkan Başdeğirmen’e ayrıca vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri tarafından da gün boyu hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta Valisi Aydın Baruş Vali Baruş ve Bulgaristan heyeti Başkan Başdeğirmen’i ziyaret etti için yorumda bulun

    Vali Baruş ve Bulgaristan heyeti Başkan Başdeğirmen’i ziyaret etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vali Baruş ve Bulgaristan heyeti Başkan Başdeğirmen’i ziyaret etti için ilk yorumu yapabilirsin.