Kirazlıdere ve Andık Deresi Mesirelik alanlarına özel ulaşım

Isparta Belediyesi’ne bağlı SS. 18 Nolu Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi tarafından 20 Nisan 2024 tarihinden itibaren hafta sonları cumartesi ve pazar günleri ile resmi tatillerde Kirazlıdere ve Andık Deresi Bezirgan Şelalesi mesirelik alanına minibüs seferleri düzenlenecek.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde IYAŞ Otel arkası İplikçi Camii yanından seferler saat 11.00’da başlayacak ve saat 19.00’da merkezden Gökçay, Kirazlıdere ve Andık Deresi Bezirgan Şelalesi Mesirelik alanına son sefer düzenlenecek.

Seferler karşılıklı olarak çalışacak, bu güzergahta yolculuk yapacak vatandaşlar araçlara normal halk otobüsleri ulaşım kartı ile binebilecek, tarifesi de şehir içi tarife ile aynı olarak uygulanacak. Uygulamadan toplu taşımalarda ücretsiz kullanım hakkı olan vatandaşlarda normal ücretli tarife kapsamında ilgili hatlardaki taşımadan faydalanabilecek.

IYAŞ Otelden başlayacak sefer Çay boyu, Halı ve Kilim Müzesi, Gökçay Mesirelik alanından Kirazlıdere ve Andık Deresi Bezirgan Şelalesi mesirelik alanına geçecek ve merkeze dönüş yapacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta Belediyesi’ne bağlı SS. Kirazlıdere ve Andık Deresi Mesirelik alanlarına özel ulaşım için yorumda bulun

    Kirazlıdere ve Andık Deresi Mesirelik alanlarına özel ulaşım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kirazlıdere ve Andık Deresi Mesirelik alanlarına özel ulaşım için ilk yorumu yapabilirsin.