Yalvaç ve Gelendost’ta şimdi hizmet zamanı

İyi Parti İl Başkanı Dr. İbrahim Tekeli ve beraberindeki heyet Yalvaç Belediye Başkanı Mustafa Kodal ve Gelendost Belediye Başkanı Mustafa Özmen’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

İYİ Parti İl Başkanı Dr. İbrahim Tekeli, Isparta Belediye Meclis Üyeleri ve parti yöneticileri; 31 Mart Yerel Seçimlerinde göreve gelen Yalvaç Belediye Başkanı Mustafa Kodal’ı ve Gelendost Belediye Başkanı Mustafa Özmen’i ziyaret etti. Yoğun tempoda geçen seçim sürecinin ardından iki ilçeyi İYİ Belediyecilik ile tanıştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Tekeli, ziyaretlerde yaptığı konuşmada “Yeni dönemde Yalvaç ve Gelendost’un hak ettiği hizmeti göreceğine inanıyoruz. Önümüzdeki 5 yılda sizlerin vereceği hizmet ve ilçelerimizin kentleşmesine yönelik hayata geçireceğiniz projeleriniz çok büyük önem arz ediyor. Parti teşkilatı olarak her zaman sizlerle birlikte olacağız. İnsanların yaşamlarına dokunan projelerinizde ve atacağınız adımlarda hep destekçiniz olacağız. Üstlendiğiniz bu görevlerinizden dolayı sizleri tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Yalvaç Belediye Başkanı Mustafa Kodal ve Gelendost Belediye Başkanı Mustafa Özmen ise hayata geçirecekleri projeleri anlattı. Ziyaret karşılıklı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. İyi Parti İl Başkanı Yalvaç ve Gelendost’ta şimdi hizmet zamanı için yorumda bulun

    Yalvaç ve Gelendost’ta şimdi hizmet zamanı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yalvaç ve Gelendost’ta şimdi hizmet zamanı için ilk yorumu yapabilirsin.