Akşener’den Isparta’da tarihi çıkış; İKİNCİ DEMİREL VAKASINI BURADA YAŞAYALIM

AK Parti, CHP ve MHP’den oy istedi

İKİNCİ DEMİREL VAKASINI BURADA YAŞAYALIM

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, partisinin Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural’a destek vermek için geldiği Isparta’da tarihi bir çıkış yaptı. Akşener, “Oylarınızı toparlayın getirin, Ahmet Tural gelsin. Herkesle birlikte, ikinci bir Demirel vakasını burada yaşayalım” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Isparta programı kapsamında partisinin belediye başkan adayı Ahmet Tural’a destek vermek için kente geldi. Şehrin girişinde binlerce partili tarafından karşılanan Akşener’e oldukça yoğun ilgi gösterildi. Parti otobüsünde belediye başkan adayı Ahmet Tural ile birlikte halkı selamlayan Akşener daha sonra il başkanlığı tarafından Süleyman Demirel Kongre Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

7 bine yakın katılımın sağlandığı iftar programında konuşan İYİ Parti lideri Meral Akşener, Isparta’nın sorunlarını bilen, şehre hizmet etmek için canla başla mücadele eden belediye başkan adayı Ahmet Tural’a destek istedi. Tural’ın Eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in ekolünden geldiğini söyleyen Akşener, konuşmasında sık sık Demirel vurgusu ve birlik, beraberlik mesajı verdi.

AK PARTİ, CHP ve MHP’DEN DESTEK İSTEDİ

Akşener, “Çalmayan, çaldırmayan Ispartalı’ya hizmet edecek olan ve Demirel ekolünden, esnafın derdini, tarımla meşgül olan insanın derdini, gencin derdini bilen, bir kardeşinizi hem AK Partililerin, hem CHP’lilerin, hem MHP’lilerin, hem de Isparta’da ne kadar siyasi partide bulunan insan varsa hepsinin oyunu ben Ahmet Tural’a istiyorum. Ve hiçbirini, mahcup etmeyeceğine de kefilim.” diye konuştu.

İKİNCİ DEMİREL VAKASI

Akşener’in Tural için her parti mensubundan oy istemesi salonda büyük ilgi gördü. Akşener konuşmasını şöyle sürdürdü; “Oylarınızı toparlayın getirin, Ahmet Tural gelsin. Herkesle birlikte beraber ikinci bir Demirel vakasını burada yaşayalım Rahmetlinin izinden yol yürüyen bir kardeşinizi ve hiçbir siyasi parti mensubuna ayrımcılık yapmayan Isparta’ya hizmet edecek olan, Isparta’nın derdi için gidip herhangi bir bakanın kapısının önüne sandalyeyi koyup o işi çözünceye kadar oradan kalkmayacak birisini seçin diyorum.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Isparta
  • Akşener’den Isparta’da tarihi çıkış; İKİNCİ DEMİREL VAKASINI BURADA YAŞAYALIM

Bir yanıt yazın

  1. AK Parti, CHP ve Akşener’den Isparta’da tarihi çıkış; İKİNCİ DEMİREL VAKASINI BURADA YAŞAYALIM için yorumda bulun

    Akşener’den Isparta’da tarihi çıkış; İKİNCİ DEMİREL VAKASINI BURADA YAŞAYALIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akşener’den Isparta’da tarihi çıkış; İKİNCİ DEMİREL VAKASINI BURADA YAŞAYALIM için ilk yorumu yapabilirsin.