Eğirdir Gölü İçin Büyük Adım

AK Parti Milletvekili Osman Zabun, Eğirdir Gölü’nün korunması ve çiftçinin güçlendirilmesi için son derece önemli olan 4 bölgede basınçlı sistem sulama sistemi yapımının 2024 yılı yatırım programına alındığını açıkladı.

Milletvekili Zabun açıklamasında; “Milletvekili kardeşim Mehmet Uğur Gökgöz ile birlikte yürüttüğümüz yoğun çaba ve gayretlerin sonucunda Eğirdir gölümüzün korunması ve çiftçimizin güçlendirilmesi için son derece önemli olan Yalvaç basınçlı sistem sulama yapımı, Gelendost basınçlı sistem sulama yapımı, Hoyran basınçlı sistem sulama yapımı ve Aksu Yılanlı basınçlı sistem sulama yapımı 2024 yatırım programına alınmıştır. Ayrıca daha önce başlanmış olan Yenişarbademli, Senirkent ve Atabey basınçlı sistem sulaması yatırım programında yerini korumuştur. Sayın Cumhurbaşkanımıza, sayın Cumhurbaşkanı yardımcımıza, Strateji Bütçe Başkanımıza, Tarım ve Orman Bakanımıza, DSİ Genel Müdürümüze ve şimdiki ve önceki dönem DSİ bölge müdürlerimize Ispartalı hemşerilerimiz adına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Eğirdir Gölü İçin Büyük Adım için yorumda bulun

    Eğirdir Gölü İçin Büyük Adım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eğirdir Gölü İçin Büyük Adım için ilk yorumu yapabilirsin.