Isparta’yı ortak akılla birlikte yöneteceğiz

Tural ITSO ve Borsa’yı ziyaret etti; Isparta’yı ortak akılla birlikte yöneteceğiz

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, seçim turları kapsamında ITSO ve Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Başkan Adayı Ahmet Tural, ilk olarak ITSO Başkanı Metin Çelik, yönetim kurulu ve Meclis üyeleri tarafından karşılandı. Ziyarette Tural, göreve geldiğinde uygulayacağı istihdam projelerini açıkladı. Isparta’da GES üretim merkeziyle bin kişiye istihdam sağlanacağını kaydeden Tural, yatırım ve fon ofisi açarak, yurtiçi ve yurtdışından yatırımcı çekeceklerini, istihdam ve kariyer merkezi ile iş arayanları işverenlere buluşturacaklarını, iş geliştirme merkezi ile de KOSGEB’e yapacakları projelerle, yeni iş kuranlara ofis ve makine teçhizat desteği vereceklerini kaydetti. Ortak akıl vurgusu yapan Tural, Isparta’yı hep birlikte yöneteceklerini söyledi. ITSO Başkanı Metin Çelik, Başkan Adayı Tural’a başarılar dilerken, ‘Isparta’ya hizmet etmek için harcadığınız bu mesai çok değerli” dedi. Tural’ın istihdam sağlamaya yönelik projelerinin memnuniyet verici olduğunu söyledi.

BORSA’YI ZİYARET ETTİ

Başkan Adayı Tural, daha sonra Isparta Ticaret Borsasını ziyaret etti. Tural’a başarılar dileyen ITB Başkanı Hüdai Şahin “Rabbim sizlere Isparta’ya hizmet yolunda çalışmayı nasip eylesin” dedi. Başkan Adayı Tural, esnaf teşkilatındaki görevlerinde Ticaret Borsasıyla uzun yıllar birlikte çalıştıklarını belirterek, “İnşallah 31 Martta belediye başkanı seçildiğimiz takdirde sivil toplum kuruluşlarıyla birlik ve beraberlik içinde, barış ve huzur içinde çalışacağız” dedi. Tural, Borsa ziyaretinin ardından, Ekonomi Kampüsündeki diğer hizmet birimleri ile BAKA, Bilim Sanayi ve Ticaret İl Müdürlükleri’ni de ziyaret etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Tural ITSO ve Borsa’yı Isparta’yı ortak akılla birlikte yöneteceğiz için yorumda bulun

    Isparta’yı ortak akılla birlikte yöneteceğiz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Isparta’yı ortak akılla birlikte yöneteceğiz için ilk yorumu yapabilirsin.