Seçilmesi durumunda parti değiştireceği iddialarına yanıt verdi

İyi Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, belediye başkanı seçilmesi durumunda parti değiştireceği yönündeki iddialara böyle yanıt verdi

Başkan Adayı Tural katıldığı TV programında “Kazanınca başka partiye geçecek misiniz” sorusuna şu cevabı verdi: “Bunlar Ahmet Tural’ın önünü kesmek için siyaset simsarlarının ortaya attığı iddialar dedikodudan ibarettir. Benim adaylığım süreci içinde bazı siyasi partiler, adaylığımızın düşürülmesi için yarıştı. Seçim kurulları bunları reddetti. Şimdi de parti değiştirir dedikoduları çıkarttılar. Beni herkes tanır. 2002’de DYP’den İl Genel Meclisi üyesiyken de geldiler parti değiştirmemi istediler. Ben hangi partiden seçilmişsem onunla yola devam ederim. Bizim aidiyet duygumuz asla değişmez.31 Martta göreve geldiğimizde bu yolda devam edeceğiz.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. İyi Parti Isparta Belediye Seçilmesi durumunda parti değiştireceği iddialarına yanıt verdi için yorumda bulun

    Seçilmesi durumunda parti değiştireceği iddialarına yanıt verdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Seçilmesi durumunda parti değiştireceği iddialarına yanıt verdi için ilk yorumu yapabilirsin.